O nas

Villa Elizabeth znajduje się przy ul. Poprzecznej 2 nieopodal zabytkowego ryneczku Bolkowa. To miasteczko, które leży na Dolnym Śląsku na pograniczu Gór Kaczawskich i Podgórza Bolkowskiego, nad Nysą Szaloną, na skrzyżowaniu tras krajowych nr 3 i 5 z Wrocławia w kierunku Jeleniej Góry. Nad miastem góruje średniowieczny zamek z 25 metrową wieżą. Miejsca, które warto zobaczyć w pobliżu, to m.in.: Zamek Świny, Zamek Książ, ruiny Zamku Bolczów i Zamku Niesytno, Kolorowe Jeziorka, Muzeum Gross- Rosen w Rogoźnicy, Kościół Pokoju w Jaworze, warto zajrzeć także do podziemnego kompleksu w Kamiennej Górze i zapoznać się z projektem Arado.

Villa Elizabeth to wyjątkowe miejsce na wypoczynek dla miłośników historii i zabytków przyrody, poszukiwaczy skarbów i fascynatów tajemnic Dolnego Śląska. To wspaniała baza wypadowa dla turystów, bowiem od Jeleniej Góry dzieli nas około 30 km, od Karpacza około 45 km, a od Republiki Czech około 30 km .

Wyjątkowa atmosfera oraz klimat tego miejsca sprawia, że doskonale się tutaj odpoczywa z dala od zgiełku i tłumu. Czas płynie tu wolniej, a odpoczywający nabierają pozytywnej energii.
Obiekt został zakupiony przez obecnych właścicieli w roku 2009, a otwarty w 2015. W budynku pochodzącym z XIX wieku od 1864 roku zamieszkiwały siostry ze Zgromadzenia Świętej Elżbiety. Zachowując pamięć o historii obiektu, nadaliśmy mu nazwę Villa Elizabeth.

Nasz hotel to idealne połączenie tradycji z najnowszymi trendami. Oferujemy Państwu 35 miejsc noclegowych (z dostawkami 42), w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Zapewniamy życzliwą, dyskretną i profesjonalną obsługę, która dba o najdrobniejsze szczegóły w trosce o Państwa komfort podczas pobytu.

Trzy minuty drogi od Villi Elizabeth przy ul. Rynek 27A (wejście od ul. Reymonta) znajduje się nasza Restauracja Zacisze. Prowadzimy ją od wielu lat i zapraszamy do niej na smaczne posiłki. Nasza kuchnia jest powszechnie znana i przez lata zdobyła wielu zwolenników, dlatego też nasi goście chętnie do nas wracają.